Spolupráce je i pro homeopata nejvíc

Přišla za mnou mladá paní, která s homeopatií doposud neměla žádné zkušenosti. Myslela si, že jí dám nějaký čaj na pití. Řekla:

„Jsem zde, protože Vám věřím, ale nevím, co od těch čajů očekávat.“

Tak jsem jí vysvětlila, že čaje jí dávat nebudu, ale pokud chce zkusit homeopatii, že ode mě dostane bílé, cukrové kuličky, ve kterých není ani molekula účinné látky, ale budu potřebovat znát její životní příběh.

Viděla jsem v jejích očích velkou skepsi, ale opět zopakovala, že mi věří, a proto do toho půjde. A opravdu jsem cítila, že se se svým příběhem svěřuje sice chaoticky co do časové souslednosti, ale upřímně a otevřeně.

Ústředním tématem jejího života bylo jídlo a silná nadváha už od dětství. Trápí ji pocit, že ji okolí ani vlastní matka neakceptují takovou, jaká je. Její životní příběh je plný agrese, traumat a zvratů. (Z důvodu zachování soukromí nemohu veřejně sdělovat více podrobností.)

Po fyzické stránce trpí: bolestmi zad, bolestmi ramene, ulcerózní kolitidou v počátečním stádiu – záchvaty má hlavně po mléku, tři roky se snaží s manželem otěhotnět, ale nedaří se. Dle lékařů je z fyziologického hlediska na obou stranách vše v pořádku. Po tak dlouhé době se už odhodlává podstoupit umělé oplodnění.

Po dvou měsících homeopatické léčby se jí nejdříve na rtu objevil opar, který po pár dnech zmizel. V minulosti měla s opary vážný problém. Záchvaty kolitidy zatím neměla, záda i rameno ji pořád bolí, ALE je těhotná. A protože homeopatii vůbec nevěřila, byla z toho pár dnů konsternovaná. Opakovaně si dělala několik těhotenských testů a uvěřila, až když jí těhotenství potvrdil lékař. 😉 Říká, že neví, nakolik jí k těhotenství pomohla homeopatie, ale ví, že v tom sehrála důležitou roli. Cítila, že už po první dávce se vnitřně velmi uvolnila. Jakoby v sobě přestala vnímat jakési divné, permanentní, svíravé napětí.

Myslím, že této dámě mohou v budoucnu pomoci ještě i další homeopatika a pokud bude chtít, tak jí ráda pomohu. Nyní jsme však spolu objevily lék, který naladil tu správnou strunku k tomu, aby se odblokovala překážka bránící v těhotenství. Po správném homeopatiku se duše i tělo přirozenou cestou harmonizují.

Mám z tohoto případu radost. Paní se sice považuje za agresivní a já i na základě znalostí o podaném homeopatickém léku věřím, že když se opravdu naštve, tak létají nebezpečná slova, pohledy i předměty. Pro mě však byla skvělým spoluhráčem. Pootevřela mi dveře do svého vnitřního světa, věřila mi, spolupracovala a tím mi dala informace a možnost najít pro ni vhodný lék. Je skvělé, když má v sobě klient opravdovou touhu posvítit si na své démony a uzdravit se. Homeopat je pak pro něj zprostředkovatelem, který  má k dispozici jemné, ale přesto velmi mocné prostředky.

Pokud Vás článek zaujal a chcete se dozvědět víc o mém pohledu na homeopatii, stáhněte si můj eBooku Aconitum a Belladonna – Základní kamínky homeopatické lékárničky. Tento eBooku je dárkem pro Vás a můžete si ho stáhnout zdarma. Popisuji v něm jeden z možných pohledů na to, jak si laicky představit fungování homeopatie na praktickém příkladu dvou často používaných homeopatických léků Aconitu a Belladonny.

S láskou,

Micha 😉

Jsem homeopatkou, protože mi kdysi homeopatie pomohla uzdravit se z vážné nemoci. Od té doby mě homeopatie nepřestává uchvacovat. Díky svým zkušenostem mám v sobě touhu pomáhat dalším lidem, kteří se rozhodnou svěřit mi svou důvěru. Jsem autorkou eBooku s názvem Domácí průvodce homeopatickou léčbou. Tento eBook jsem napsala tak, aby si každý dokázal homeopaticky poradit s běžnými nemocemi bez chemie. Zde se o mém příběhu dočtete více.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.