Chceš znát tajemnství, jak ulevit sobě i svým blízkým v případě běžných onemocnění?

 

S naprostou většinou zdravotních potíží nemusíš utíkat k lékaři. Můžeš si pomoct sám/sama.

Se základní znalostí homeopatie to zvládneš účinně, bez chemie, v souladu s přírodou i aktuálními potřebami svého těla.

Tento eBook je praktickou příručkou, jak si každý sám může homeopaticky poradit s běžnými nemocemi.

 

S jeho pomocí zvládneš základní postupy homeopatické léčby sebe i svých blízkých.

Kéž je homeopatická lékárnička součástí také Tvé domácnosti.

Před léty mi homeopatie pomohla uzdravit se. Tehdy začala moje doživotní cesta poznávání této jemné a zároveň velmi silné metody léčení. Dodnes nechápu, proč o ní lidé tak málo ví. Homeopatie je úžasný poklad, který má lidstvo k dispozici a nevyužívá ho. Rozhodla jsem se, že s tím musím něco dělat. Chci přispět k šíření povědomí o možnostech homeopatie mezi lidi.  Vzpomínala jsem na své začátky, kdy se mi homeopatie zdála nesmírně těžká a v tomto pocitu jsem napsala svůj první eBook - Domácí průvodce homeopatickou léčbou.

Chci, aby byly první homeopatické krůčky pro každého tak snadné a srozumitelné, jak to jen lze. 

Homeopatie může být Tvým přítelem

Odpovědnost za zdraví nelze přehodit na někoho jiného, každý si za něj odpovídáme sám.

Mnoho lidí to tak ale nevnímá, a pokud mají zdravotní problém, přehodí jeho řešení na lékaře. Pokud je něco bolí vezmou si nějaký chemický lék. Je to určitě pohodlné, ale užíváním léků se zbaví nepříjemného symptomu a vypnou tak pomyslnou kontrolku, která svítí a upozorňuje na nějaký problém. Nicméně ani v autě vypnutím kontrolky problém nevyřešíš, a pokud to tak děláš pravidelně, jistě se dostaví nějaká závada.

S homeopatií kontrolku nevypínáš.

Pozoruješ symptomy, jako řeč svého těla, které pak vyhodnotíš a nacházíš na ně homeopatickou odpověď. Tento přístup rozhodně není tak snadný, jako „vypnutí“ symptomu například paracetamolem.

Můj eBook Tě však jednoduše provede složitostmi základní homeopatie, která se pak stane i Tvým dobrým přítelem.

Domácí průvodce homeopatickou léčbou Ti pomůže zvládat běžná onemocnění všech členů Tvé rodiny. Díky tomuto eBooku:

 • Ušetříš čas strávený v ordinaci lékaře.
 • Zvládneš léčit běžná onemocnění ve svém okolí okamžitě a efektivně.
 • Snížením užívání chemických léků pomůžeš svému tělu i přírodě.
 • S homeopatickými kuličkami zažiješ spoustu neuvěřitelných situací, kdy se Ti nebude chtít věřit vlastním očím.
 • Začneš vnímat své tělo celostně a vytvoříš si s ním mnohem bližší vztah.
 • Převezmeš odpovědnost za své zdraví a zdraví svých blízkých.
 • Obdržíš také spoustu praktických rad, jak podpořit nemocný organismus za pomoci tkáňových solí, aromaterapie, bylinek a dalších užitečných tipů léčby.
 • Dřív než vůbec začneš, můžeš se na reálných příbězích dočíst, jak účinně a rychle dokážeš i Ty s homeopatí vyřešit běžné onemocnění a úrazy.

Neměj žádné obavy, pokud s homeopatií doposud nemáš zkušenosti. Domácí průvodce homeopatickou léčbou je sepsán opravdu jednoduše. Navíc spolu s eBookem si můžeš stáhnout  tři praktické bonusy, které Ti vše ještě více usnadní.

Bonus 1 je Pozorovací arch,

do kterého si můžeš zapsat pozorování stavu, kdy je organismus zdravý. Můžeš si do něj nahrát fotky, které Ti pak v nemoci pomohou správně rozeznat symptomy nemoci. Je zde také prostor pro to, aby sis zaznamenal vlastní volbu léků, včetně jejich účinků.

Bonus 2 je Seznam všech použitých léků, včetně jejich charakteristiky a použití.

Tento bonus Ti pomůže při rozhodování o použití jednotlivých léků. Ke každému léku je navíc přiřazen charakteristický znak, který Ti pomůže si je dobře zapamatovat.

Bonus 3 je Cvičebnice praktických příkladů.

Nabízím zde k vyřešení popis několik praktických příkladů onemocnění, které se reálně staly. Můžeš se tak ve svých homeopatických dovednostech nanečisto procvičit.

Reference

eBook je fakt bezva. Už jsem měla příležitost ho vyzkoušet a to na rýmu u celé rodiny:) Přestože nedisponujeme všema homeopatiky, která radíš, pomohli jsme si jiným. Tvůj eBook opravdu využívám masivně. Zkrátka, doporučení léků v tabulce je velice přehledné a líbí se mi, jak navrhuješ ty další případné varianty k dohledání v Bonus 2, který mi přijde nedocenitelným skvostem sám o sobě, a navíc ta klíčová slova u každého léku jsou výborná. Strašně se těším, až budu mít chvilku a vyzkouším cvičebnici.
Kateřina Almani Tůmovátoho času na mateřské dovolené
Chtěla bych moc poděkovat za tento skvělý eBook. Homeopatie je tak obsáhlá a složitá, přitom tak účinná, ale člověk těžko hledá, jak se v tomto nekonečném oceánu vyznat. Micha to dokázala a zprostředkovává to ostatním nejen při osobních konzultacích v oblasti konstituční homeopatie, ale i v tomto díle. Obsáhlé a přitom průzračně čisté a srozumitelné dílko o akutní homeopatii Vám pomůže najít správnou cestu k Vašemu zdraví rychle, účinně a bez jakéhokoli rizika. Žádná literatura o akutní homeopatii pro mě není tak přehledná a systematická jako tento eBook. Velmi oceňuji doplňující rady z jiných oblastí a také přehledný seznam léků, stejně tak v úvodu obecný postup při vyhodnocování dané situace.
Petra Šildovátoho času na mateřské dovolené

Cena eBooku 

Domácí průvodce homeopatickou léčbou je

450,- Kč

Za tuto cenu kromě eBooku obdržíte také tři praktické bonusy:

 • 1
  Pozorovací arch
 • 2
  Seznam použitých léků včetně jejich charakteristiky.
 • 3
  Cvičebnice praktických příkladů