Vážení přátelé,
nabízím homeopatickou konzultaci akutních stavů nemoci covid 19 zdarma.
Kontaktujte mě zde:
Michaela Horňáková
+420 776 377 759
používám Viber nebo WhatsApp.
- Nikdy nejsem v rozporu s jakýmkoliv doporučením ošetřujícícho lékaře.Ačkoliv jsem v současnosti mnoho doporučení k domácí léčbě od praktických lékařů nezaznamenala, přesto věřím, že situace se časem změní. Proto, pokud lékař doporučí užívat léky, užívejte je. Souběh s homeopatii může léčbu jen podpořit, nikoliv narušit.
- Ozvěte se mi hned po rozvinutí prvních symptomů.Má dosavadní zkušenost s homeopatickou léčbou této nemoci ukazuje, že se průběh analyzuje lépe, když zachytíme stádium rozvoje nemoci a adekvátně reagujeme na případné změny symptomů.
- Zásobte se předem nejčastějšími homeopatiky.Onemocnění se projevuje u každého z nás různě a v praxi se mi osvědčilo širší spektrum homeopatik. Zásobte se prosím alespoň těmi nejčastějšími homeopatiky. Hodí se pak i pro případ jiných nemocí. Jsou to hlavně tyto: Gelsemium, Eupatorium, China officinalis, Arsenicum album, Nux moschata, Bryonia alba, Antimonium tartaricum, Phosphorus, Phosphorus acid, Sticta pulmonaria, Kalium bichromicum, Chininum sulphuricum, Drosera, Sambucus nigra, Hepar sulphur, Rhux toxicodendron. Výčet rozhodně není kompletní, spíš takový základ.
- K onemocnění přistupujme vždy s respektem.Je jedno, zda jste nebo nejste očkován/očkována. Covid není banální onemocnění.
Doporučení mimo homeopatie
- Přidávám se k doporučení zvýšení příjmu:vitamínů D a C, zinku a hořčíku
- Vhodné je hned od začátku podpořit tělo léčivou sílou přírodyDobré zkušenosti mám s inhalací výluhu z oregana nebo použití difuzéru s éterickými oleji majoránka, tymián, borovice, eukalyptus a další. Při používání éterických olejů je potřeba dbát na bezpečnost. Velký pozor si dejte zejména, pokud jsou přítomné dětí, těhotné a kojící ženy. Ohled je potřeba brát i na domácí zvířata. Pokud máte pochybnosti, neváhejte se se mnou poradit.
- Užívání bylinných tinktur nebo čajůPodpořte tělo užíváním některých z doporučovaných bylin. Jsou to například: Šalvěj červenokořenná, Právenka latnatá, Cistus incanus, případně Echinacea purpurea, Vilcacora a další. Před užíváním bylinek je však potřeba znát svůj zdravotní stav a ideální je, poradit se se zkušeným bylinkářem. Uvedené bylinky jsou opravdu silní hráči a rozhodně nedoporučuji řídit se heslem – Čím více, tím lépe. Spíš naopak!
